Ay Grup | Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Lojistik alanında bir marka olan AY GRUP BİLİŞİM VE ULUSLARARASI TAŞIMACILIK 1998 Yılında profesyonel bir ekip tarafından kuruldu.

Sektörel bazda bütünleşmiş bir servis anlayışını benimseyen AY GRUP, müşterilerine en uygun servisi en ekonomik şekilde yüklerin çıkış noktalarından itibaren son noktaya kadar takip ve kontrol etme yeteneğini, doğru zamanda doğru bilgiyi sürekli geliştirdiği kaliteli servis ile müşteri memnuniyetine dayandırılmış çözüm odaklı bir operasyon mantığıyla birleştirerek uzman personeli tarafından çağın şartlarına uygun kara, denizyolu, demiryolu, hava, depolama-dağıtım ve tedarik zinciri yönetimi konularında çok iyi tesis edilmiş yurtiçi ve yurtdışı geniş acenta ağı sayesinde;

İngiltere, İspanya, Fransa, Benelux, Almanya, İtalya, İskandinav Ülkeleri, Doğu Avrupa Ülkeleri ( Sırbistan, Arnavutluk, Makedonya ), Ortadoğu, Kuzey Afrika ( Fas, Tunus, Cezayir ), Rusya ve Türk Cumhuriyetleri hatlarında her türlü servisi zamanında ve çok yönlü olarak verebilmektedir.

Ay Grup Kurumsal

MİSYONUMUZ

Çalışanlarımızın bireysel gelişimleri için eğitimlere ağırlık vermek, Gerekli teknolojik altyapıyı kurarak kalite sistem şartlarına uygun çalışma ortamını sağlamak, Müşterilerimizin ve içinde bulunduğumuz pazarın, bugünkü ihtiyaçlarını etkin ve verimli bir şekilde karşılarken, proaktif düşünen bir işletme olarak 2000 li yılların farklı hizmet ve ihtiyaçlarına göre müşteri talepleri doğrultusunda yeniden yapılanmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Çalışan ve Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmak,
  • Müşteriler ile açık ve güvene dayalı bir iletişim kurmak,
  • En alt kademeden en üst kademeye kadar tüm çalışanlara kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsetmek
  • Teknolojiye ve eğitime yatırım yaparak çağın şartlarına uymaktır.

Temel Değerlerimiz

BİZİ FARKLI KILAN ÖZELLİKLER

Sürekli Gelişim

Yaptığımız her işin başında ve sonunda tüm değişimlere ve yeniliklere ayak uydurarak yeniye yönelip daha üstün katkı sağlamaktayız.

En Son Teknoloji

Haberleşme, takip, yazılım ve güncel olayları anlık olarak işlemekteyiz. Son teknolojiyi neyi gerektiriyorsa bunu öngörmekteyiz.

Güvenlik & Kalite

Verdiğiniz tüm işlerinizde güven ve kalitenin aklınıza işleyeceğinden şüphemiz yok. En büyük kozumuz; tam profesyonel kadromuz.

Çevreci Düşünce

Araç filomuzdaki tüm araçlar Avrupa standartlarına uygun ve yenilikçi çevreci motor kullanarak, doğamıza katkı sağlamaktadır.